Четвер, 04.07.2024, 01:51


Головна
Реєстрація
Вхід

Hello Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Мекка районного баскетболу
TDwestДата: Четвер, 22.04.2010, 22:48 | Повідомлення # 1
DUDE
Група: Администраторы
Повідомлень: 188
Репутація: 1
Статус: Offline

Представляємо вашій увазі поект "Мекка районного баскетболу". Його автор - відомий виконавець Vova ZilVova.

Про проект розповідає автор:

"Ви ж знаєте, як незручно грати в баскетбол на трав"яному полі. Правда? Знаєте, як це виколупувати з коліна кам'яний уламок, після того, як хтось сфолив і ти проїхався по асфальту. Ви ж теж грали на один кошик, бо інший зламаний?

У вас на районі взагалі є баскетбольний майданчик?

У мене є. Тільки він вбитий. Я хочу, щоб малі пацани, які тут бігають, не розвалювали собі коліна об асфальт і шоб знали, як виглядає нормальний кошик, щит, не кажучи вже про нормальне покриття.

27 тисяч - забагато для мене одного. Я сам стільки не потягну. Але я знаю, як все організувати. Я можу покласти свої з'вязки і своє ім'я, щоб цей майданчик збудувати.

Якщо скинутись разом, то спочатку такий майданчик з'явиться в одному районі. А там подивимось - якщо справа піде нормально - такі самі майданчики з'являться і в інших районах і в інших містах.

Отже, що ми робимо: збираємо гроші і відбудовуємо баскетбольний майданчик, як тільки ми його відреставрували - проводимо одноденний мега-чемпіонат зі стрітболу, а на завершення - велика гулянка! Від себе обіцяю концерт для усіх, хто скидався на майданчик, любить баскетбол і хіп-хоп".


Всім мир.

Вова зі Львова

Проект отримає підтримку тільки якщо 27000 $ буде зібрано до 13 липня.

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024

 POWERED BY TDwest & SVshka