Четвер, 04.07.2024, 01:48


Головна
Реєстрація
Вхід

Hello Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Правила проведення Adidas Streetball Challenge
TDwestДата: Субота, 06.02.2010, 23:13 | Повідомлення # 1
DUDE
Група: Администраторы
Повідомлень: 188
Репутація: 1
Статус: Offline

Правила проведення Adidas Streetball Challenge
1. Склад команди.

Adidas Streetball - гра 3 на 3. Команда складається з 4 гравців (3 польових і 1 запасний). Під час турніру не можна змінювати заявлений склад команди.


2. Початок гри.

Ігра починається вкидання з-за обмежувальної лінії, протилежної від кільця. Право почати гру визначається жеребом.


3. Закінчення гри.

Ігра закінчується:
3.1 Після закінчення 20 хвилин ігрового часу;
3.2 Коли одна з команд набирає 16 очок;
3.3 Коли різниця в рахунку становить 8 очок.
Зауваження 1: У разі нічийного рахунку після закінчення 20 хвилин гра продовжується до першого закинутого м'ячі.
Зауваження 2: У разі проведення ігор у підгрупах за перемогу команда одержує 2 очка, за поразку - 1 очко, за перемогу з різницею 8 і більше балів - 3 очки. За неявку команда отримує 0 очок, супротивник - 2 очки.
Зауваження 3: Капітан команди відповідає за доставку протоколу гри в суддівську колегію.


4. Покинуті м'ячі.

4.1 За кожний результативний кидок з гри із зони ближче шестиметрової лінії (6,2 м) і за штрафний кидок команді зараховується 1 очко. За кидок з-за шестиметрової лінії зараховується 2 очка.
4.2 Після кожного попадання м'яч передається оборонялася команді, і гра відновлюється згідно з п. 6.1.
4.3 Для того, щоб м'яч був зарахований, його після вкидання повинні торкнутися два гравця атакуючої команди.
4.4 Після перехоплення м'яч виводиться за шестиметрову лінію. Якщо м'яч не виведено, набране очко не зараховується і м'яч передається протилежній команді.


5. Заміни.

Кількість замін не обмежена. Запасний гравець може вступити в гру тільки після покинутого м'яча або перед вкидання. Після заміни гра поновлюється згідно з п. 6.1.


6. Вкидання.

6.1 Після покинутого м'яча гра поновлюється з-за шестиметрової лінії. Нападаючий повинен дати торкнутися м'яча гравцю обороняється команди. Таким же чином м'яч вводиться в гру після фолу, після штрафного кидка, після порушення правил атакуючої командою.
6.2 Після ауту м'яч вводиться в гру шляхом вкидання в точці, найближчій до тієї, де м'яч залишив майданчик.


7. Порушення.

Приймаются наступні правила: пробіжка, подвійне ведення, стрибок з м'ячем, правило 5-ти секунд, правило 30-ти секунд. Після порушення м'яч передається протилежній команді і гра відновлюється згідно з п. 6.1. За кидок зверху - дискваліфікація гравця. (М'яч не зараховується і призначається штрафний).


8. Спірний м'яч.

В разі виникнення спірної ситуації володіння м'ячем визначається жеребом. Тільки капітан команди може виступати від імені своєї команди і подавати скарги у разі виникнення розбіжностей. Розбіжності вважаються дозволеними після відновлення гри.


9. Фоли та штрафні кидки.

Фоли оголошуються гравцем, проти якого вчинено фол. Після фолу м'яч передається команді, проти якої порушено правила. Після 6 командних фолів за будь-який фол у нападі призначається 1 штрафний кидок, після якого м'яч передається провинившийся команді. При цьому потерпілий гравець має право вибору між штрафним кидком і володінням м'ячем.
В разі умисного або грубого фолу призначається 1 штрафний кидок (незалежно від кількості командних фолів) і м'яч залишається у постраждалої команди. Гравець, що зробив 2 умисних фолу, дискваліфікується до закінчення гри.
Якщо після фолу м'яч потрапляє в кільце, то зараховується очко і записується фол, штрафний кидок пробивається лише після 6 командних фолів або у разі навмисного фолу.
Посля фолу і штрафних кидків гра поновлюється згідно з п. 6.1. У разі застосування сили обидві команди дискваліфікуються і вибувають зі змагань.

10. Тайм-аути.

Команда має право на дві 30-ти секундних тайм-ауту. Час гри зупиняється тільки, якщо тайм-аут узятий в останні 3 хвилини гри.


11. Суддя-спостерігач.

Судья-спостерігач засікає час, веде протокол гри і дозволяє спірні ситуації. Суддя-спостерігач сам визначає умисні фоли. Інші порушення і фоли він лише підтверджує. У разі необхідності він може взяти суддівство гри повністю на себе.

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024

 POWERED BY TDwest & SVshka