Середа, 02.10.2024, 04:48


Головна
Реєстрація
Вхід

Hello Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Містер X о Kanye West, Rihanna і Jay-Z
TDwestДата: Неділя, 04.04.2010, 22:55 | Повідомлення # 1
DUDE
Група: Администраторы
Повідомлень: 188
Репутація: 1
Статус: Offline

Не кожен день ми робимо інтерв'ю з людьми, які не бажають показувати своє обличчя і підписуватися своїм ім'ям, але сьогоднішнього нашого героя ми можемо зрозуміти, адже він говорить про речі і персонажах, які частіше постають перед нами трохи в іншому світлі. Наш герой - уродженець вже неіснуючої країни СРСР, помічник звукорежисера на одній з популярних нью-йоркських студій. У різні періоди свого життя він був присутній на студійних сесіях хіп-хоп та R & B артистів. Сьогодні ми представляємо вам інтерв'ю з людиною, яку ми будемо називати Містер Х, і він розповість нам про багато цікавих речах ...

Ви багато працювали з хіп-хоперів, що ви можете сказати про роботу з реп-артистами?

Якщо вже говорити про чорну музику, то мені набагато простіше записувати блюзменів, ніж реперів, адже ви в курсі, що блюз це коли хорошій людині чорному дуже погано, а реп це коли поганому чорному дуже добре. Не можу сказати, що робота з хіп-хоперів приносить мені задоволення, але все ж мені є що згадати. Ну і, звичайно ж, після сесій вся студія пахне зовсім не сигаретним димом. Це жахливо!

Які звички зірочок тобі запам'яталися - вони в житті поводяться точно так само, як у кліпах?

Кліпи - кліпами, життя - життям. Снуп може скільки завгодно танцювати з дівчатами і грати в гру «Крутий сутенера», але в житті він - майже що зразковий сім'янин. Ніколи з ним не працював, знаю це з розповідей колег по цеху. Свого часу мене здивував Busta Rhymes, коли він концентрується на роботі й починає хвилюватися, він дряпає нігтями свої руки і ніхто не може його заспокоїти. Майже що за класиком - «You Can't stop us now ...» (сміється). Я, здається, починаю розуміти сенс фрази - «руки в крові» (сміється) ....

Ну, це смішно ... А як щодо інших зірок?

Дуже смішно спостерігати за тим, як Kanye West стежить за своїм зовнішнім виглядом навіть під час студійних сесій. Напевно, тільки одних кремів він завжди носить із собою 10 штук. Я навіть замислювався над тим, що йому більш важливо в студії - його зовнішній вигляд, або те, що він записує. Здається, що його нова подружка Amber Rose і те менше часу приділяє своєму зовнішньому вигляду, їй хоча б за волоссям стежити не треба.

А чи траплялося тобі працювати з його «великим братом», з Jay-Z?

Я ніколи не записував Jay-Z, він багато писався на Baseline Records. Але одного разу він був у нашій студії з Rihanna. Напевно, вашим читачам добре відомо, що Джига великий шанувальник наручних годинників. Він дуже любить точність і намагається, щоб годинник не поспішали і не запізнювалися. При одному розмові з Beyonce він зрозумів, що одні наші студійні години спізнюються на півхвилини. Він особисто їх перекладав і тільки після цього зміг далі продовжити роботу.

А що Rihanna ...?

Вона - неврівноважена особистість, постійно зривалася і кричала. Але критичною точкою став момент, коли один з працівників похвалив новий сингл Chris Brown. Після цього інциденту я вже починаю сумніватися, хто кого там бив (сміється) ...

Ну і наостанок розкажи щось смішне з того, що траплялося недавно?

Я записував андеграундних реп-групу. Як і в більшості груп з Нью-Йорка, у них такий районний гангста реп: наркотики, вулиці, гармати. І тут під час того, як один з хлопців записував свій куплет, де часто-густо одні «Kill, kill, kill. Murder, Murder, Murder », до нього подзвонила його мама, він відразу ж став говорити таким ангельським голосом і просити, щоб вона не забирала в нього кишенькові гроші. Ось де справжній хассл!

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024

 POWERED BY TDwest & SVshka