Четвер, 04.07.2024, 01:20


Головна
Реєстрація
Вхід

Hello Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
TI порівнює свій новий альбом з "All Eyez On Me" 2Pac
TDwestДата: Понеділок, 26.04.2010, 22:50 | Повідомлення # 1
DUDE
Група: Администраторы
Повідомлень: 188
Репутація: 1
Статус: Offline

TI поспілкувався з Rolling Stone про своє підготовлюване альбомі "King Uncaged", порівнявши його з класичною роботою 2Pac "All Eyez On Me", випущеної в 1996 році через місяць після того, як Pac звільнився з в'язниці:

-Донині це залишається найзнаменнішою поверненням з ув'язнення, - провів паралелі TI, - З огляду на грандіозний успіх цього проекту, кожен чекає подібного результату. Я ж просто хочу виправдати очікування, якщо не перевершити їх.

Відомо, що у TI записано вже 60 нових пісень, над якими він попрацював з Jim Jonsin, Danja, DJ Toomp, Just Blaze та іншими продюсерами.

-В деяких піснях йдеться про час, який я провів у в'язниці - як це вплинуло на мене, в чому дало мені зростання, про речі, які я бачу зараз і не помічав раніше. Іноді я зачіпаю тему любові, в деяких піснях я міркую про життя.

Но ні в одній з пісень з альбому TI не торкнеться тему зброї, з-за нелегальної скупки якого і був укладений у в'язницю в 2008 році.

Альбом "King Uncaged" стане висновком трилогії, розпочатої альбомами "TI vs TIP" і "Paper Trail".

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024

 POWERED BY TDwest & SVshka