Вівторок, 02.07.2024, 00:42


Головна
Реєстрація
Вхід

Hello Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Переможці BET Hip-Hop Awards 2010
TDwestДата: Понеділок, 04.10.2010, 20:30 | Повідомлення # 1
DUDE
Група: Администраторы
Повідомлень: 188
Репутація: 1
Статус: Offline

Чергова премія BET Hip-Hop Awards зібрала величезну кількість реперів всіх мастей в Атланті. Головний телеканал Америки, присвячений хіп-хоп культурі, розіграв ряд номінацій.

Eminem, Nicki Minaj і Jay-Z стали основними виконавцями, що забрали нагороди в декількох категоріях.

Nicki Minaj виграла нагороди в номінаціях «Новачок Року», нагороду за оригінальний стиль зі звучною назвою «Made You Look Style Award» і нагороду-визнання від фанатів "Favorite by Fans".

"Я не думала, що виграю.Звичайно, у мене є величезна кількість фанатів на сторінці в Твіттер і вони ймовірно, проголосували за мене. Оромное спасибі їм за це ", - прокоментувала Nicki Minaj, подякувавши також свою маму, братів і сімейство Young Money.

Серед переможців в інших номінаціях виявилися: Alicia Keys, Drake і Rick Ross.

На концерті відбулося возз'єднання The Diplomats: Cam'ron, Juelz Santana, Jim Jones і Freekey Zeekey за довгі роки вперше виступили разом.

Сцену розігріли: Lil Duval, Swizz Beatz, Big Boi, BoB, Waka Flocka, Gucci Mane, DJ Khaled, Rick Ross, Sean "Diddy" Combs, Cali Swag District і J. Cole.

Трансляція премії відбудеться на каналі BET 12 жовтня.

 
ЗвездопадДата: Понеділок, 17.09.2018, 17:18 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
111
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024

 POWERED BY TDwest & SVshka