Четвер, 04.07.2024, 01:38


Головна
Реєстрація
Вхід

Hello Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Eminem працює з DJ Khalil
TDwestДата: Субота, 06.02.2010, 22:56 | Повідомлення # 1
DUDE
Група: Администраторы
Повідомлень: 188
Репутація: 1
Статус: Offline

Під час проведення Grammy кореспонденти журналу XXL не упустили можливості поспілкуватися з The Alchemist, продюсером і штатним діджеєм Eminem. Alc повідав про просування в роботі над одним з найбільш очікуваних альбомів року - "Relapse 2", на якому, за словами Alchemist, можуть виявитися і треки з музикою DJ Khalil:

-Khalil, якого я вважаю найкращим продюсером на даний момент, раніше вже відправляв Eminem свій матеріал, але спрацюватися у них не вийшло. Eminem розумів, що Khalil крутий, але не знайшов для себе відповідної музики. А зараз, здається, він зупинив свій вибір на парочці бітів ... І ці біти божевільні. Я не можу дати стовідсоткову гарантію, що вони увійдуть в альбом, але мені видався шанс послухати дещо з того, що запропонував Khalil, і це просто винос мозку.

Напомним, що чимало треків для "Relapse 2" спродюсував Just Blaze. Також на альбомі можна буде почути музику від Dr. Dre і Mr. Porter. З чуток, реліз заплановано на травень, але ніякої офіційної інформації з цього приводу поки немає.

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024

 POWERED BY TDwest & SVshka