Середа, 02.10.2024, 04:08


Головна
Реєстрація
Вхід

Hello Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Utah Jazz - Denver Nuggets 116:106
TDwestДата: Понеділок, 08.02.2010, 22:24 | Повідомлення # 1
DUDE
Група: Администраторы
Повідомлень: 188
Репутація: 1
Статус: Offline

Щож, про цей матч я розкажу дуже коротко, суперник грав без двох своїх головних зірок, після важкої перемоги минулого вечора над Lakers. І примудрився виграти другу половину, коли Jazz, які відпочивали з середи, повинні б були, здавалося, перебігати суперника елементарно. Але, на жаль, Лоусон стає злим генієм Вільямса (на мій погляд, найбільш незручний суперник для Дерона з усіх які розігрують NBA). Андрій Кириленко вчора грав, в принципі, добре, але дозволив Грему набрати 16 очок (при його середній результативності в 5). Бузер повернувся після травми, але до 4-ої чверті грав вкрай посередньо, і Мартін з Андерсеном доставили Юті чимало неприємностей.


Все вищевказані моменти, безумовно, не радували. Відверто кажучи, перед матчем я був упевнений, що перемога дістанеться дуже легко. На жаль, так не вийшло. І все ж, Jazz перемогли у 8-й раз поспіль, скоротивши відстань від Денвера. Сталося це завдяки вдалому початку і сильною четвертої чверті, коли "прокинувся" Бузер. Найкращим же гравцем матчу в черговий раз став Андрій Кириленко. Мені здається, що Стерну варто було б саме Андрюха взяти на All-Star замість Роя зараз. Він, безумовно, грає зараз на тому самому "зоряному" рівні. 22 очки, 5 перехоплень, 4 підбори та 3 передачі, лише 3 промаху з 11 - ось показники Андрія вчора. На своєму звичайному рівні (що, природно, є вкрай високим) зіграв Дерон - 22 очки і 9 передач. Щоправда, і 3 втрати. На рахунку Карлоса Бузера 19 очок та 13 підборів. І треба визнати, що він дуже допоміг в 4-й чверті. Пол Міллсеп набрав 16 очок, але боротьбу під щитом частенько програвав, і в підсумку вибув за 6 фолів ... Ну і зазначу Майлза (не завжди ж його з поганого боку відзначатимуть), який забив 3 важливих трьох (хоча і напромахівался теж порядком).

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024

 POWERED BY TDwest & SVshka